Kobieta SENSualna. Czyli jaka?

Kobieta jest istotą wielowymiarową. Każdy z tych wymiarów musi ze sobą „grać”, inaczej czegoś brakuje, coś zaczyna się psuć. Przymiotniki określające kobietę można by mnożyć: piękna, troskliwa, sumienna. Zastanawiałaś się kiedyś nad sensem słowa „sensualna”? Kobieta sensualna, czyli jaka?

Kilka tygodni temu zostawiłam rodzinę na 3 dni i wyruszyłam na Mazury by w zaciszu Hotelu Zalesie Mazury Active SPA skupić się wyłącznie na sobie. Zrozumieć, kim jest kobieta sensualna. Pojechałam z całym bagażem smutków, stresów i znienawidzonego „muszę”. Pojechałam tam by zrobić coś wyłącznie dla siebie, jako kobiety, dla swojego ciała i duszy. By „muszę” zamienić w „jestem„…

jestem sensualna

Jestem SENSualna

Organizatorkami warsztatów Jestem SENSualna są Ania (Okiem Mamy) i Roksana (Dzwoneczkowa). Dziewczynom w organizacji całego przedsięwzięcia pomogły Basia Jarzyna, coach i prezes Fundacji Tętniące Życiem oraz Ola, która przez cały wyjazd kipiała i zarażała dobrą energią.

jestem sensualna tętniące życiem

Warsztaty Jestem SENSualna, po blisko 2-letniej przerwie, odbyły się po raz drugi. I na nie czekałam…

Spotkanie składało się z wielu warsztatów. Wszystkie prowadzone były przez Basię. Podczas nich był śmiech i łzy, zaduma i ogromne emocje i wulkaniczna energia, gdy na całe gardło śpiewałyśmy „Nie bój się bo wielkie oczy ma ten strach, to tylko złudzenie jest…”. Basia obiecywała „emocjonalny rollercoaster” i słowa dotrzymała.

Dziękuję Wam za organizację tego cudownego spotkania. Cieszę się, że mogłam być jego częścią.

Dziękuję też wszystkim uczestniczkom za wspólne rozmowy, za łzy, uściski, śmiech i wieczorne rozmowy przy winie. I za kartę A4 pełną pozytywnych myśli i spostrzeżeń!

jestem sensualna #jestem

jestem sensualna sensualny planner

SENSualna sesja zdjeciowa

Drugiego dnia spotkania od rana przygotowywałyśmy się do sesji zdjęciowej. Za obiektywem stanęła Ania Gołębiewska (Magiczne Chwile), która za cel postawiła sobie wydobyć z nas kobiecość.

Myśląc o sesji, zastanawiając się co na nią zabrać, czułam się jak przed egzaminem. Nie jestem zadowolona z siebie, z tego jak wyglądam. Wzięłam sukienkę, w której się dobrze czuję, pewna, że jakoś to przeżyję. Koszulę w kratkę wcisnęłam do walizki w ostatniej chwili…

jestem sensualna sesja w koszuli

Wielkie podziękowania należą się Brygidzie za pomoc w wykonaniu sesyjnych makijaży. A także Roksanie i Basi, które w tym dniu odkryły w sobie talent do stylizacji fryzur 🙂

jestem sensualna przygotowania do sesji

Po sesji zdjęciowej z Anią, miałam, jak każda uczestniczka, indywidualną konsultację z Marzeną Lampasiak, coachem wizerunku. Marzena opowiedziała, jak mnie widzi, na jakie kolory powinnam stawiać, czym przyciągać uwagę innych a czego unikać. Porozmawiałyśmy o zawartości mojej szafy i jak ją zmienić i zoptymalizować.

W tym dniu towarzyszyła nam Kasia Siwko z Siwko Fotografia robiąc nam wspaniałe zdjęcia reportażowe z przygotowań do sesji.

jestem sensualna sesja od kulis

Zwieńczeniem drugiego dnia były warsztaty z Basią, a po nich uroczysta kolacja (placki ziemniaczane pyycha!) i tańce. Wszystkie byłyśmy takie piękne, umalowane, uczesane, w sukienkach, a jeansy zostały gdzieś za nami, w pokojach.

Po kolacji imprezę poprowadził dla nas Event Man.

jestem sensualna impreza

Sponsorzy spotkania

3-dniowe warsztaty nie odbyłyby się, gdyby Organizatorki nie zostały wsparte przez wspaniałych sponsorów.

Gościł nas Hotel Zalesie Mazury Active SPA. To było kobiece spotkanie, ale hotel słynie z wczasów dla rodzin i ma ku temu świetne zaplecze: basen i strefę spa, plac zabaw na zewnątrz, salę zabaw, basen z kulkami, animacje, udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi oraz menu dziecięce wraz z zastawą i sztućcami dla najmłodszych gości.

jestem sensualna sala warsztatowa

Wspominając o energii trzeba pamiętać o Neon N Life, napoju energetycznym, który towarzyszył nam przez cały wyjazd. Smak zielonej herbaty, soków owocowych i brak sztucznych dodatków i białego cukru to zalety tego napoju. I jego wyróżnik na rynku napojów dodających energii.

jestem sensualna neon n lite

Równowaga organizmu to jego właściwe nawodnienie, a o to zadbała marka Aquaphor, producent filtrów wodnych. Bardzo ucieszył mnie prezent od nich czyli dzbanek filtrujący wodę Onyx o pojemności 4,2l. Woda u mnie w domu schodzi litrami, więc to wspaniała niespodzianka 🙂

Sklep internetowy Neo24.pl wraz z partnerem Babyliss obdarowali każdą z nas profesjonalnym sprzętem do stylizacji włosów: lokówki, szczotki prostujące i lokówki automatyczne. Większość fryzur i uczesań widocznych na zdjęciach z sesji powstało dzięki temu sprzętowi. Pokochałam szczotkę prostującą bo nie działa jak zwykła prostownica, nie pali włosów i ogranicza ich puszenie się.

Moi Dziadkowie przekazali nam cudowne albumy Opowiedz mi Babciu i Opowiedz mi Dziadku oraz gry dla całej rodziny Jak to wtedy było?

Kolejnym sponsorem była firma Ziołolek, producent znanej każdej Mamie linii kosmetyków Linomag. Dostałyśmy upominki do pielęgnacji suchej skóry, które przy moich problemach związanych z Hashimoto, to strzał w 10!

jestem sensualna uczestniczki

Partnerzy spotkania

O miłą atmosferę warsztatów Jestem SENSualna zadbali także partnerzy, przekazując dla nas miłe upominki.

jestem sensualna woda ideau

Woda Idea’u była z nami cały czas. Świece do masażu Biosensual zapewniły nam wyjątkowy nastrój podczas wieczornych warsztatów pierwszego dnia.

jestem sensualna biosensual

Firma Alexander podarowała nam świetne gry dla całej rodziny. Od Lirene otrzymałyśmy kosmetyczne upominki. A Wydawnictwo Rebis i Wydawnictwo Znak przekazały uczestniczkom książki.

Jedno, co wraca do mnie jak bumerang od powrotu z warsztatów to, że #jestem samotna…

 • Gosia

  Agnieszka dla mnie również to było niesamowite spotkanie. Ten czas z Wami zostanie na zawsze w mojej pamięci.

 • Aleksandra Załęska

  Super spotkanie :)Fajnie jest się czasem zabawić, zrobić coś dla siebie – przecież jesteśmy nie tylko mamami, ale również kobietami i o tym zawsze powinnyśmy pamiętać 🙂

 • Fantastyczne spotkanie i naprawdę świetne zdjęcia.

 • Bardzo Wam zazdroszczę tej cudnej sesji 🙂

 • Asia Bednarek

  Widziałam już na kilku blogach relację z tego spotkania. Musiało być niesamowicie. Też bym chciała wziąć udział w takim.

 • Wiola Skawinska

  Muszę się kiedyś na takie spotkanie wybrać

 • Wspaniałe spotkanie i Wy takie piękne!

 • Aga, pamiętam jak stanęłaś za pierwszym razem przed moim obiektywem i pamiętam ten moment gdy siadałaś teraz. To była inna Agnieszka, piękna i delikatna kobieta. Tak trzymaj!

 • I pomyśleć, że też miałam tam być 🙁

  P.S. Pięknie wyglądasz na tych zdjęciach!

 • Anna Kozakiewicz

  Ale ja Wam zazdroszczę tych spotkań

 • Musiało być świetnie 🙂 Bardzo fajne spotkanie, z przyjemnością bym się kiedyś na takie wybrała…. a fotki jakie cudne!

 • Katarzyna Mirek

  Ale szkoda, że nie udało mi się ostatecznie przyjechać… Cudowne spotkanie i co najważniejsze możliwość popracowania nad sobą samą, chwila zastanowienia się i rozmowy z profesjonalistami

 • Bardzo ładnie, ale nie musisz być samotna, obudziłaś w sobie lwicę – ważne jest by wyjść do ludzi.

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie: https://andzelanaobcasach.blogspot.com/2017/12/formalne-sukienki-idealne-dla-kobiet.html

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close