KONKURS: Rewia Angry Birds on Ice 29.02 w Warszawie

Czy są tutaj fani rozrabiających, ale sympatycznych Angry Birds? W lutym zapowiada się świetne wydarzenie – Rewia Angry Birds on Ice , na które warto się wybrać całą rodziną.

Wyjątkowa Rewia Angry Birds on Ice

Już 29 lutego, w sobotę, w Warszawie odbędą się dwa pokazy: o godz. 13:30 oraz o 17:00 w Hali Cos Torwar, ul. Łazienkowska 6a.

Na scenie 360 stopni będziemy mieli okazję podziwiać „rozgniewane ptaki” w całej okazałości, jazdę figurową na lodzie, zapierający dech pokaz akrobatyki i elementy parkour. Więcej na temat Rewii znajdziecie na oficjalnym fanpage (TUTAJ).

Bilety są do nabycia na stronie e-bilet.

plakat rewii angry birds on ice

Niespodzianka

Zapowiadałam niedawno, że ja i Fasolaki wybieramy się na Rewię Angry Birds on Ice. Nie będziemy sami, bo Żółwik zabiera Czerwonego a Wiercisław Bombę. Chcemy też zaprosić na ten wspaniały, rodzinny pokaz Was.

Za chwilę pojawi się pytanie konkursowe i jedna osoba będzie mogła wygrać podwójne zaproszenie na Rewię w dniu 29 lutego o godz. 13:30 w Warszawie w Hali Cos Torwar.

Pytanie konkursowe: Dlaczego chcesz zobaczyć Rewię Angry Birds on Ice i kogo ze sobą zabierzesz?

Na odpowiedzi macie czas do 20 lutego 2020.

Zasady konkursu Angry Birds on Ice

1. Organizatorem konkursu jest blog Agumama.pl.

2. Sponsorem nagrody jest Organizator Rewii Angry Birds on Ice.

3. Udział w konkursie należy zgłosić poprzez udzielenie kreatywnej odpowiedzi w komentarzu do posta konkursowego na blogu (poniżej) lub na Facebooku pod postem konkursowym (klik).

4. Pytanie konkursowe: Dlaczego chcesz zobaczyć Rewię Angry Birds on Ice i kogo ze sobą zabierzesz?

5. Jedna osoba może tylko raz wziąć udział w konkursie (przesłać zgłoszenie) Zgłoszenia, na nieprawdziwych danych, mające zwiększyć szanse na wygraną, będą unieważnione.

6. Komentarz można zostawić jako „Gość”, ale wtedy wypowiedź należy podpisać imieniem.

7. Czas trwania konkursu: 11.02-20.02.2020 do godz. 23:59.

8. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu Agumama.pl oraz fanpage w ciągu 2 dni od zakończenia konkursu.

9. W ciągu 2 dni proszę Laureata o kontakt. Email: agnieszka@agumama.pl . Jeżeli Laureat się nie zgłosi, wybieram kolejną osobę.

10. Laureatów konkursu wybieram ja, Organizator.

11. Nagrodą w konkursie jest 1 zaproszenie dla 2 osób na Rewię Angry Birds on Ice w Warszawie w dniu 29 lutego o godz. 13:30

12. Nie ma możliwości wymiany nagród na równowartość pieniężną.

13. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz zasady konkursu i politykę prywatności dla bloga Agumama.pl.

14. Nadsyłając zgłoszenie konkursowe wyrażasz jednocześnie zgodę na jego publikację na blogu Agumama.pl, fanpejdżu Agumama na fb oraz jej udostępnienie sponsorowi konkursu.

15. Dane osobowe, przekazane Organizatorowi w celu realizacji konkursu zostaną wykorzystane wyłącznie do przekazania nagrody Laureatowi.

16. Konkurs będzie promowany w serwisie Facebook, jednak serwis Facebook nie jest w żaden sposób związany z niniejszym konkursem, nie pomaga w jego przeprowadzaniu. W związku z organizowanym konkursem na serwisie Facebook nie spoczywa żadna odpowiedzialność.

rewia angry birds on ice

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close