Blogosfera Canpol babies

Od kiedy dowiedziałam się, że zostanę Mamą, staram się żeby wszelkie produkty, akcesoria, gadżety, które wiążą się z opieką nad Fasolakami były naprawdę dobrej jakości, funkcjonalne, jednym słowem przydatne. Idealnie, gdy jeszcze oszczędzają czas, który przy opiece nad bliźniakami jest na wagę złota. Coś o tym wiecie, prawda? 😉

Wybór idealnych artykułów niemowlęcych to czasami przeszukiwanie sieci, opinii. Czasami są to zakupy i tym sposobem, metodą prób i błędów, poszukiwanie np butelki idealnej. Jest też kolejna możliwość. Możliwość jaką daje zostanie testerką produktów danej firmy. Postanowiłam zgłosić się do programu Blogosfera Canpol Babies ponieważ jestem chętna kontynuować nasze poszukiwania, tak by akcesoria używane przy moich maluchach były naprawdę top of the top 😉 Po przeczytaniu regulaminu programu znalazłam wiele pozytywów. Co zachęciło mnie do udziału w programie Blogosfera Canpol Babies:

– razem z Fasolakami będziemy sprawdzać w naszym środowisku naturalnym nowinki i nowości

– będę mogła z Wami, Drodzy Rodzice, podzielić się wrażeniami, wymienić opiniami

– od czasu do czasu będę mogła ogłosić dla Was konkurs, pod szyldem Canpol Babies rzecz jasna!

Wszystkie chętne multi-mamy, a może i multi-tatusiów zachęcam do uczestnictwa w Blogosferze Canpol Babies. Wszystkie szczegóły tego atrakcyjnego programu znajdziecie tu: Blogosfera Canpol.

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close