Blogotok #5 nie ważne gdzie ważne z kim

Z czym Ci się kojarzą Kielce? „Scyzoryk, Scyzoryk, tak na mnie wołają. Ludzie z poza mego miasta pewnie oni rację mają. Bo ja jestem z Kielc (…)”* Jeśli nie wiesz o czym mówię, to pewnie jesteś jeszcze bardzo młodą osobą 😉 Do tej pory to było jedyne skojarzenie, które przywodziły mi na myśl Kielce.

Co sprawiło, że w kwietniową sobotę zerwałam się bardzo bladym świtem i ruszyłam w 180-kilometrową trasę do Kielc?

Po pierwsze pasja

Blog to moja pasja. Uwielbiam pisać. Uwielbiam zdobywać informację. Pozytywnego kopa daje mi praca nad tekstem.

Blogotok to miejsce, gdzie spotkasz ludzi z pasją podobną do mojej. Oni też prowadzą blogi. Jest szeroka wielotematyczność.

Blogotok morze identyfikatorów

Po drugie ludzie

2 lata temu, gdy stałam się Mamą mój świat się trochę zamknął. Z przerażeniem obserwowałam ilu, pozornie dobrych, znajomych po prostu wyparowało. Prowadzenie bloga ponownie pozwoliło mi wyjść do ludzi. Otworzyło okno na świat. Nabrałam nowej energii, pewności siebie. Poznałam nowych, interesujących ludzi lub po prostu odświeżyłam kontakty z tymi zapomnianymi.

Wraz ze mną, sobotnim świtem, wyruszyły do Kielc na Blogotok dwie inne blogerki: Klaudia One step closer i  Paula Skok na miasto. Poznałyśmy się kilka dni wcześniej w sieci. Nigdy wcześniej nie widziałyśmy. Prowadzimy blogi o kompletnie różnej tematyce. I wiesz co? Bardzo sympatycznie minęła nam podróż. A różne tematyki, w których się obracamy, dostarczyły mnóstwa tematów do rozmowy.

Blogotok uczestnicy

Na miejscu miałam okazję poznać Martę autorkę bloga Dzieciorka, z którą dotąd znałam się tylko online. Blogotok stał się okazją by porozmawiać na żywo.

Blogotok sala jeszcze pusta

No i cudowne dziewczyny, które już znam: Ola Esencja, Ania Szeptem Pisane, Asia Z filiżanką kawy, Monika Monific, Renia Ronja.

Blogotok zdjęcie grupowe

Takie spotkania jak Blogotok to także okazja na poznanie zupełnie nowych osób.

Po trzecie wiedza

Konkretne tematy zaprezentowali nam świetni blogerzy:

Kamil Nowak Blog Ojciec „Personal branding blogera czyli jak stworzyć markę w 2 lata”

Alina Moskwa Design your life „Mój blog, moja marka, mój biznes – czyli jak działać, by doczekać się zwrotu ze swoich inwestycji”

Natalia Sławek Jest Rudo „Dobry design robi dobrze – o identyfikacji wizualnej”

Maciej Trojanowicz Troyann „Zombie zombie zombie a marka marce marką, czyli czy bloger jest dla firm marką czy „Zasięgiem?”

Andrzej Tucholski „Czego się nauczyłem z zabicia marki, którą budowałem 5 lat?”

Aleksandra Ślusarczyk i Karol Lewandowski Busem przez świat „Rozwój marki i marketing wirusowy czyli jak dotrzeć z blogiem do 180 państw świata”.

Nie będę streszczać każdego panelu. Jeżeli ciekawi Cię o czym nam opowiedzieli, zerknij na mój fanpage na fejsie. Robiłam relację na żywo 😉

A na dokładkę, dla najszybszych, warsztaty z Koszulove i Antonówką oraz z agencją Crafts.

Blogotok komputer

Chyba ten akapit powinnam zatytułować Po trzecie wiedza i refleksja. Wywiozłam z Kielc sporo refleksji, które teraz sobie układam w głowie. Bo dążę do perfekcji w tym, co robię!

Po czwarte integracja

Dla chętnych organizatorzy eventu Blogotok przewidzieli tańce, pijańce i integrację czyli after party. Ja po warsztatach od razu wskoczyłam w samochód by na kąpiel Fasolaków być w Stolicy. Ale wiem z pewnych źródeł, że Blogotokowe after party było udane. Nie wątpię! Jak posadzisz blogerów w jednym miejscu to nie mogą się nagadać 🙂

Po #5 Blogotok

Świetnie przygotowane spotkanie. Doskonale poskładane merytorycznie. Nie było tu szału wokół prezentów, sponsorów. Za to byli świetni prelegenci, którzy wiedzą o czym mówią bo „siedzą w tym” po uszy. Cudowna atmosfera i… pomyślcie o dwudniówce 😉

Organizatorzy: Magda, Dorota, Maciej i Jakub – świetna robota!

Blogotok organizatorzy

Mam nadzieję, że po #6 do zobaczenia 🙂

A miodek z Pszczelego Dworku wyjadły mi Fasolaki 🙂

Blogotok miód Pszczeli Dworek jeden ze sponsorów

*To pierwsze wersy kultowego „Scyzoryka”, którego autorem jest polski raper Liroy.

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close