Fotograficzny konkurs Canpol Babies listopad

Zapraszam Was serdecznie na konkurs fotograficzny zorganizowany wraz z marką Canpol Babies. Do wygrania są 2 zestawy akcesoriów pielęgnacyjnychW skład takiego zestawu wchodzą: profilowana szczoteczka do pierwszych ząbków, pilniczki, cążki i nożyczki do paznokci, szczotka z miękkiego włosia i grzebyk. Dołączacie?

konkurs Canpol Babies

Konkurs trwa w terminie 10.11-23.11.2015 do godziny 23:59.

Zasady konkursu:

 1. Miło mi będzie jeżeli polubisz fanpejdż Agumama oraz fanpejdż sponsora nagród Canpol Babies na fb.
 2. Polub i udostępnij proszę wpis promujący konkurs Canpol Babies u siebie na fb (upewnij się, że udostępnienie widoczne jest publicznie).
 3. Za pośrednictwem fb zaproś do udziału w zabawie jednego znajomego (wpisz np. @Anna Kowalska w komentarzach do posta na fb).
 4. Zgłoszenie swojego udziału w konkursie (zdjęcie lub kolaż) wyślij na adres konkurs@agumama.pl z tematem maila konkurs Canpol Babies .
 5. Jeżeli piszesz z adresu mailowego innego niż nazwa konta na fb, zostaw w mailu swój podpis. Zgłoszenia, których nie będzie można zidentyfikować, będą unieważnione.
 6. Jeżeli nie masz konta na fb, zaznacz to w mailu zgłoszeniowym.
 7. Jedna osoba może tylko raz wziąć udział w konkursie=nadesłać jedno zgłoszenie.
 8. Jednego Laureata wybiorę ja, drugiego Wy Kochani głosując na wybrane zdjęcie w komentarzach pod wpisem konkursowym na blogu. Galerię będę aktualizowała w miarę przybywania zgłoszeń.
 9. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu Agumama.pl najpóźniej do 27.11.2015.
 10. Wysyłka nagród możliwa jest tylko na terenie Polski.
 11. Za wysyłkę nagród do laureatów odpowiada Canpol Babies.
 12. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz zasady konkursu.
 13. Nadsyłając pracę konkursową (zdjęcie lub kolaż) wyrażasz jednocześnie zgodę na jej publikację na blogu Agumama.pl, fanpejdżu Agumama na fb oraz jej udostępnienie sponsorowi konkursu, marce Canpol Babies.
 14. Organizatorem konkursu jest blog Agumama.pl
 15. Serwis Facebook nie jest w żaden sposób związany z niniejszym konkursem, nie pomaga w jego przeprowadzaniu. W związku z organizowanym konkursem na serwisie Facebook nie spoczywa żadna odpowiedzialność.

Co zrobić aby powalczyć o nagrodę:

Wystarczy wysłać pracę konkursową o temacie: jak obchodzisz Halloween ze swoimi pociechami? Jako praca konkursowa rozumiane jest zdjęcie albo kolaż.

Opcjonalnie, już poza konkursem, podziel się przepisem na Halloweenowe przekąski, przygotowane z myslą o najmłodszych.

Miłej zabawy!

GALERIA KONKURSOWA

#1 Pani Asia W: niestety najmłodsza nie chciała się bawić bo się bała

konkurs Canpol Babies

#2 Pani Amelia: Ja wraz z moim synkiem dzień Halloween traktujemy jak każdy inny dzień czyli dzień pełen zabawy

konkurs Canpol Babies

#3 Pani Natalia: Aleksander ćwiczy straszenie 🙂 miał zostać szkieletorem niestety matka mu kupiła za duży kostium dlatego jest kolorową straszącą chmurką 🙂 🙂 :*

konkurs Canpol Babies

#4 Pani Sylwia K: Cukierek albo psikus. Kto słodkiemu Tygryskowi odmówi?

konkurs Canpol Babies

#5 Pani Paulina P:  W tym roku 9 – miesięczny Kubuś spędził Halloween w szkole u taty w pracy.

konkurs Canpol Babies

#6 Pani Kamila: Nie obchodzimy święta Halloween, ale co wieczora doskonale się bawimy z tatą i mamą. Na zdjęciu Jaś w zabawie z tatusiem, uwielbia go całować i „zjadać” haha… gorąco pozdrawiamy wszystkich uczestników konkursu i rodziców oraz dzieciaki „niehalołinowe” 🙂

konkurs Canpol Babies

#7 Pani Kasia M: Nie obchodzimy Halloween (może się to zmieni kiedy córeczka rozpocznie edukację, często spotykam się z tym jak dzieciaki robią Halloweenowe dynie na zajęcia do szkoły) Nie jest to dla nas szczególny dzień. Przesyłamy zatem kolaż. W roli głównej mała księżniczka 🙂 Tak moje szczęście pomaga mi w kuchni – podjadając marchewkę, następnie czas na obiadek, spacer i zabawę.

konkurs Canpol Babies

#8 Pani Justyna M: Wraz z moją 4-letnią Weroniką w dniu Halloween wychodzimy na spacery (nieraz parę razy dziennie), podziwiamy jesień, a z zebranych liści, szyszek itp tworzymy małe dzieła na kartkach. A gdy znudzi nam się wszystko to wygłupiamy się i przebieramy się w wymyślone przez córkę trendy jesienne 😛 uważając by nie rozdusić maluszka w brzuszku który przybędzie zimą i dla którego bierzemy udział w konkursie 🙂 Pozdrawiamy 🙂

konkurs Canpol Babies

#9 Pani Katarzyna K: Elfik Kubuś szuka słodyczy 🙂

konkurs Canpol Babies

WAŻNE: Co prawda w regulaminie bloga jest ta informacja, ale przypominam, że w/w zdjęcia są chronione prawami autorskimi. Można oglądać, można zagłosować, ale nie wolno ich powielać ani publikować bez zgody autorów. Dziękuję za uszanowanie 🙂

WYNIKI KONKURSU

Na podstawie Waszych głosów, ogromną przewagą, pierwszą nagrodę zdobywa słodki Tygrysek – zdjęcie numer 4.

Agumama miała trudny wybór, ale zdecydowałam, że druga nagroda trafi do maluszka w brzuszku, na którego czeka siostrzyczka, 4-letnia Weronika – zdjęcie numer 8.

Panie Sylwia Knetki i Justyna Michalczuk – gratuluję!!!

Proszę o kontakt mailowy agnieszka@agumama.pl i podanie adresu do wysyłki nagród. Na maile czekam 7 dni, w przypadku braku kontaktu zrobię dodatkowe losowanie.

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Buziaki przesyła Agumama z Fasolakami :*

ps. Jeżeli jesteście z Warszawy to do 5.12 macie szansę obejrzeć w Szpitalu na Żelaznej wystawę „Mali bohaterowie ze św. Zofii” Są tam też Fasolaki i ich historia 🙂

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close