Najpiękniejsza kołysanka – konkurs z Canpol Babies

Zapraszam Was serdecznie na konkurs zorganizowany wraz z marką Canpol Babies. Do wygrania są 2 zestawy niemowlęcych naczyń „Krówki”. W skład każdego uroczego zestawu wchodzą: kubek z uchwytami, miseczka oraz sztućce: łyżeczka i widelec. Dołączacie?

Jaką kołysankę z dzieciństwa wspominasz najmilej?

Co zrobić aby powalczyć o nagrodę:

Zadanie konkursowe jest proste, ale pozwoli Ci się na chwilę rozmarzyć. Sięgnij pamięcią, jaką kołysankę śpiewała Ci Twoja Mama. Przypomnij sobie, gdy pierwszy raz bujałaś w ramionach swoje Maleństwo. Co jemu śpiewałaś? I odpowiedz na pytanie konkursowe:

Jaką kołysankę z dzieciństwa wspominasz najmilej? A jaka jest ulubiona kołysanka Twojego dziecka?

Konkurs trwa w terminie 10.03-24.03.2017 do godziny 23:59.

Miłej zabawy!

Konkurs z Canpol Babies – zasady

1. Organizatorem konkursu jest blog Agumama.pl

2. Sponsorem nagród jest Canpol Babies. Udany początek macierzyństwa

3. Udział w konkursie należy zgłosić poprzez odpowiedź na pytanie konkursowe Jaką kołysankę z dzieciństwa wspominasz najmilej? A jaka jest ulubiona kołysanka Twojego dziecka? w komentarzach poniżej tego posta.

4. Forma zgłoszenia jest dowolna: tekst, zdjęcie, słowa kołysanki, grafika. Pozostawiam Twojej inwencji.

5. Jedna osoba może tylko raz wziąć udział w konkursie=nadesłać jedno zgłoszenie. Zgłoszenia, na nieprawdziwych danych, mające zwiększyć szanse na wygraną, będą unieważnione.

6. Komentarz można zostawić jako „Gość”, ale wtedy wypowiedź należy podpisać imieniem.

7. Konkurs trwa w terminie 10.03-24.03.2017 do godziny 23:59

8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu Agumama.pl najpóźniej do 27.03.2017.

9. W ciągu 3 dni proszę Laureatów o przesłanie danych do wysyłki nagrody. Jeżeli Laureat się nie zgłosi, wybieram kolejną osobę.

10. Laureatów konkursu (2 osoby) wybieram ja, Organizator.

11. Za wysyłkę nagród do laureatów odpowiada Canpol Babies.

12. Wysyłka nagród możliwa jest tylko na terenie Polski.

13. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz zasady konkursu.

14. Nadsyłając zgłoszenie konkursowe wyrażasz jednocześnie zgodę na jego publikację na blogu Agumama.pl, fanpejdżu Agumama na fb oraz jej udostępnienie sponsorowi konkursu, marce Canpol Babies.

15. Konkurs będzie promowany w serwisie Facebook, jednak serwis Facebook nie jest w żaden sposób związany z niniejszym konkursem, nie pomaga w jego przeprowadzaniu. W związku z organizowanym konkursem na serwisie Facebook nie spoczywa żadna odpowiedzialność.

konkurs z Canpol Babies

Zapraszam do udziału w zabawie 🙂 Konkurs z Canpol Babies realizowany na blogu Agumama.pl czeka na Was do 24 marca 🙂

Miło mi będzie, jeżeli udostępnisz plakat konkursowy na Facebooku 🙂 Bardzo miło 🙂

*******WYNIKI KONKURSU********

Wybór Laureatów nie był łatwy bo, każda kołysanka to nie tylko tekst i piosenka, ale duża dawka sentymentu i miłości do tulonego do snu dziecka.

Oto wypowiedzi i osoby do których trafią nagrody od Canpol Babies – zestawy naczyń „Krówki”:

Asia Elias – GRATULACJE!!!

Moją ulubioną kołysanką była ” Te kartki ” Majki Jeżowskiej, śpiewała mi ją starsza siostra bo mama pracowała do późna. Natomiast mój synek, Wojtek zasypia przy ” Na Wojtusia z popielnika „. W cięższych chwilach kiedy ma problem z zaśnięciem niezastąpiona jest Ewa Farna z piosenką ” Tu”. Musiałam nauczyć się jej na pamięć kiedy syn ząbkował 🙂

Magdalena Czuba – GRATULACJE!!!

Szczerze? To wogole nie pamiętam żeby mama coś mi śpiewała..co najwyżej coś mruczała na melodię kolędy „lulajże Jezuniu” czy coś w ten deseń hi hi ???? Za to ja, wielka fanka disco polo mam cały repertuar usypiających piosenek, które śpiewałam córce jak jeszcze była w brzuszku. Zacznijmy od ” Ty jedna na milion, na całe życie, Ty jedna zwycieżysz i będziesz na szczycie”, poprzez przeróbkę „Ty jesteś taka cudowna, niewinna i słodka..”, aż po „Kocham, z całego serca kocham. .i nie chce przestać..kocham, wiesz doskonale, że kocham. .nad życie całe” ❤
I tak to właśnie u nas wygląda hi hi. A teraz w brzuszku kolejny maluszek a ponieważ myślę, że to chłopak to dostaje porządną dawkę ballad Metaliki, Gun’s and Rosess i innych..

Poproszę o maila z danymi do wysyłki nagrody: imię, nazwisko, adres z kodem pocztowym i numer telefonu.

Dziękuję Wam za udział w konkursie, za piękne odpowiedzi i zapraszam do odwiedzania bloga 🙂 🙂 🙂 🙂

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close