Najważniejsza rada dla przyszłej Mamy – konkurs z Canpol Babies

Zapraszam Was serdecznie na konkurs zorganizowany wraz z marką Canpol Babies. Do wygrania są 2 zestawy pielęgnacyjne. W skład każdego zestawu wchodzą: mięciutki ręcznik kąpielowy oraz zestaw do higieny nosa. Jak Ci się podoba?

Gdybyś miała udzielić tylko jednej, najważniejszej rady przyszłej Mamie to byłoby to….?

Co zrobić aby powalczyć o nagrodę:

Zadanie konkursowe jest proste, ale pozwoli Ci sięgnąć pamięcią do czasów, gdy miałaś zostać Mamą po raz pierwszy. Przypomnij sobie ten radosny czas oczekiwania, obawy „czy będę dobrą Mamą?”, „czy poradzę sobie z opieką nad niemowlakiem?”. Co podpowiadała Ci wtedy Mama, Babcia, koleżanki? I odpowiedz na pytanie konkursowe:

Gdybyś miała udzielić tylko jednej, najważniejszej rady przyszłej Mamie to byłoby to….?

Konkurs trwa w terminie 14.04-28.04.2017 do godziny 23:59.

Miłej zabawy!

Konkurs z Canpol Babies – zasady

1. Organizatorem konkursu jest blog Agumama.pl

2. Sponsorem nagród jest Canpol Babies. Udany początek macierzyństwa

3. Udział w konkursie należy zgłosić poprzez odpowiedź na pytanie konkursowe Gdybyś miała udzielić tylko jednej, najważniejszej rady przyszłej Mamie to byłoby to….?
Prośba o kreatywne i ciekawe opisanie, przedstawienie takiej porady od serca od Mamy dla Mamy <3 w komentarzach poniżej tego posta.

4. Forma zgłoszenia jest dowolna: tekst, zdjęcie, rymowanka, grafika. Pozostawiam Twojej inwencji.

5. Jedna osoba może tylko raz wziąć udział w konkursie=nadesłać jedno zgłoszenie. Zgłoszenia, na nieprawdziwych danych, mające zwiększyć szanse na wygraną, będą unieważnione.

6. Komentarz można zostawić jako „Gość”, ale wtedy wypowiedź należy podpisać imieniem.

7. Konkurs trwa w terminie 14.04-28.04.2017 do godziny 23:59

8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu Agumama.pl najpóźniej do 04.05.2017.

9. W ciągu 3 dni proszę Laureatów o przesłanie danych do wysyłki nagrody. Jeżeli Laureat się nie zgłosi, wybieram kolejną osobę.

10. Laureatów konkursu (2 osoby) wybieram ja, Organizator. Nagrodzę 1 najciekawszą odpowiedź na pytanie konkursowe oraz 1 osobę, która wyśle zgłoszenie i jest najaktywniejszym Czytelnikiem na blogu i fanpage Agumama.pl.

11. Za wysyłkę nagród do laureatów odpowiada Canpol Babies.

12. Wysyłka nagród możliwa jest tylko na terenie Polski.

13. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz zasady konkursu.

14. Nadsyłając zgłoszenie konkursowe wyrażasz jednocześnie zgodę na jego publikację na blogu Agumama.pl, fanpejdżu Agumama na fb oraz jej udostępnienie sponsorowi konkursu, marce Canpol Babies.

15. Konkurs będzie promowany w serwisie Facebook, jednak serwis Facebook nie jest w żaden sposób związany z niniejszym konkursem, nie pomaga w jego przeprowadzaniu. W związku z organizowanym konkursem na serwisie Facebook nie spoczywa żadna odpowiedzialność.

konkurs z Canpol Babies kwiecień

Zapraszam do udziału w zabawie 🙂 Konkurs z Canpol Babies realizowany na blogu Agumama.pl czeka na Was do 28 kwietnia 🙂

Miło mi będzie, jeżeli udostępnisz plakat konkursowy na Facebooku 🙂 Bardzo miło 🙂

*******WYNIKI KONKURSU********

Wybór Laureatów nie był łatwy. Wasze rady, te od serca, przypomniały mi o chwilach sprzed 3 lat kiedy czekałam na urodzenie się Fasolaków. Radość pomieszana ze strachem „czy ja dam radę?”.

Oto wypowiedzi i osoby do których trafią nagrody od Canpol Babies – zestawy do pielęgnacji:

Ewa Tomaszewska – GRATULACJE!!!

Zanim zostaniesz mamą, masz gonitwę myśli, jak to bedzie, kiedy pojawi się maluszek na świecie. Czy rzeczywiście zrewolucjonizuje Twój świat i przewróci go do góry nogami, czy tak jak piszą w poradnikach i mówią inni, że od teraz musisz zrezygnować z siebie i poświęcić się w 100%, czy będziesz dobrą mamą i wystarczająco dobrze opiekowała się swoim dzieckiem? Strach, niepewność, obawa to normalne uczucia, towarzyszące każdej mamie, zwłaszcza, kiedy zostaje mama po raz pierwszy. Będą chwilę, kiedy będziesz czuła się zmęczona, bezradna i będziesz miała ochotę wyć do księżyca, ale jest to chwilowe i uśmiech dziecka wynagradza wszelkie trudy. Momentami będzie ciężko, ale z perspektywy czasu, zobaczysz, że jest to wspaniały okres. Daj sobie trochę czasu a zobaczysz, że z każdym dniem będzie coraz łatwiej, nauczysz się żyć w symbiozie ze swoim dzieckiem i co najważniejsze nie rezygnuj z siebie! Zaangażuj męża/partnera w domowe obowiązki, to, że jesteś świeżo upieczoną mamą nie oznacza, że musisz być Matką Polką.

Weronika Klewek – GRATULACJE!!!

Droga mamo niczego się nie bój, kto jak nie Ty? Jako mama wiesz najlepiej jak zaopiekować się dzieckiem od pierwszych chwil. Uwierz że ja również jako mama pierwszego dziecka miałam multum obaw a po porodzie w domu było „Kurczę tak się tym martwiłam a teraz o tym nawet nie myślałam i wszystko się udaje!” Uwierz, że intuicja mamy się nie myli więc słuchaj siebie i swojego serca, będzie super! 🙂 Zaufaj wyłącznie sobie 🙂

Poproszę o maila z danymi do wysyłki nagrody: imię, nazwisko, adres z kodem pocztowym i numer telefonu.

Dziękuję Wam za udział w konkursie, za piękne odpowiedzi i zapraszam do odwiedzania bloga 🙂 🙂 🙂 🙂

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close