Liebster Blog Award #2

Co to jest Liebster Blog Award ?

Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.

Nominacja do Liebster Blog Award od Kurczak Ptyś zaskoczyła mnie. Dlaczego? Bo to już moja druga nominacja. „O wow! No dobra, bawimy się dalej” – pomyślałam.

Po raz drugi korzystam z okazji żeby dać się trochę poznać i poznać innych. Blogosfera jest gigantyczna. Przegląda się te blogi, czasem komentuje, niektórzy znają się lepiej, inni gorzej. Niektórzy blogerzy są ze sobą w stałym kontakcie. To jak nie być kolejnym blogerem w blogerowej masie? No właśnie dać się poznać i otworzyć się na nowe kontakty!

Oto moje odpowiedzi:

1. Co jest Twoim nałogiem – po za blogowaniem?

Kiedyś były to czytanie, ale na razie uległo uśpieniu. Pozostał mi nałóg, że lubię pysznie zjeść.

2. Czy czytasz blogi? Jeżeli tak to jakie?

Jasne! Głównie parenting. Trochę także kulinarnych.

Jest ich cała masa w sieci, ale można znaleźć także perełki.

3. Jakie jest Twoje motto życiowe.

A dlaczego ma się nie dać?

4. Ulubiony film lub książka.

Filmy: na pierwszym miejscu jest klasyk – Przeminęło z wiatrem. Uwielbiam też współczesne komedie romantyczne takie jak: Miasto Aniołów, Dom nad jeziorem, Love Actually, Holiday i do nich mogę wracać setki razy.

Książki: na pierwszym miejscu znów klasyk – cała seria o Ani z Zielonego Wzgórza. A ze współczesnych ogromnie wciągnęła mnie trylogia Traveller Johna XII Hawkes’a.

5. Jedna rzecz z Twojej torebki, bez której nie jesteś w stanie się obejść.

Kluczyki do auta 😉

6. Marzenie, które udało Ci się spełnić.

Marzeniem życia zawsze byli i będą moi synowie <3 Z tych ciut mniej wzniosłych, bardziej hedonistycznych: nasze dwa urlopy z M – Turcja i Cypr – gdzie korzystaliśmy z uroków życia pełnymi garściami.

7. Kim chciałaś być jak byłaś dzieckiem?

Policjantką jak mama 🙂 Czasami podczas kąpieli odgrywałam też Kopciuszka 😉

8. Ulubiona pora roku.

Wiosna. Uwielbiam, gdy wszystko budzi się do życia, gdy zieleń zalewa nas niemalże z dnia na dzień.

9. Co Cię najbardziej denerwuje?

Niemoc – gdy sobie coś zaplanuję i z przyczyn niezależnych nie mogę tego zrealizować.

Nie lubię też niesłowności. Umawiasz się z kimś na coś i… poszło…

10. Nie mogę żyć bez….

Moich najbliższych. Kilka lat temu dostałam propozycję pracy w Monachium. wiązało się to z wyjazdem na 2 lata. Bardzo długo myślałam, analizowałam i zdecydowałam się zostać…

I bez wody. Kawa, herbata, soki mogą nie istnieć…

11. Chciałabym, aby moje dziecko/dzieci…

Chciałabym żeby Fasolaki wyrośli na mądrych ludzi, żeby nie płynęli z falą narzucaną przez często głupawych rówieśników, żeby zawsze było im jak najlepiej, żeby żyli w rzeczywistości lepszej, niż to, co się aktualnie wyprawia…

Tyle o mnie.

Tym razem nie nominuję nikogo, ponieważ na moje poprzednie nominacje dostałam ze dwie odpowiedzi 🙁

Jeżeli tylko macie chęć pobawić się wspólnie ze mną to zapraszam: wybierz jedno z powyższych pytań i odpowiedz na nie w komentarzach. Czytasz Agumamę, zaglądasz tu, więc daj mi się odrobinę poznać 🙂 🙂

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close