Świąteczny konkurs Canpol Babies grudzień

Zapraszam Was serdecznie na konkurs świąteczny zorganizowany wraz z marką Canpol Babies. Do wygrania jest mata/kojec do zabawy „Wesoła farma”Żeby dołączyć do zabawy wystarczy mieć przepis na Rodzinne święta 🙂

konkurs Canpol Babies

Konkurs trwa w terminie 14.12-27.12.2015 do godziny 23:59.

Zasady konkursu:

 1. Lubisz fanpejdż Agumama oraz fanpejdż sponsora nagród Canpol Babies na fb.
 2. Polub i udostępnij proszę wpis promujący konkurs Canpol Babies u siebie na fb (upewnij się, że udostępnienie widoczne jest publicznie).
 3. Za pośrednictwem fb zaproś do udziału w zabawie jednego znajomego (wpisz np. @Anna Kowalska w komentarzach do posta na fb).
 4. Zgłoszenie swojego udziału w konkursie (zdjęcie, kolaż, wiersz, przepis na świąteczną potrawę) wyślij na adres konkurs@agumama.pl z tematem maila konkurs Canpol Babies lub umieść w komentarzach poniżej.
 5. Jeżeli piszesz z adresu mailowego innego niż nazwa konta na fb, zostaw w mailu swój podpis. Zgłoszenia, których nie będzie można zidentyfikować, będą unieważnione.
 6. Jeżeli nie masz konta na fb, zaznacz to w mailu zgłoszeniowym.
 7. Jedna osoba może tylko raz wziąć udział w konkursie=nadesłać jedno zgłoszenie.
 8. Laureata konkursu wybieram ja, Organizator.
 9. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu Agumama.pl najpóźniej do 30.12.2015.
 10. Wysyłka nagród możliwa jest tylko na terenie Polski.
 11. Za wysyłkę nagród do laureatów odpowiada Canpol Babies.
 12. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz zasady konkursu.
 13. Nadsyłając pracę konkursową wyrażasz jednocześnie zgodę na jej publikację na blogu Agumama.pl, fanpejdżu Agumama na fb oraz jej udostępnienie sponsorowi konkursu, marce Canpol Babies.
 14. Organizatorem konkursu jest blog Agumama.pl
 15. Serwis Facebook nie jest w żaden sposób związany z niniejszym konkursem, nie pomaga w jego przeprowadzaniu. W związku z organizowanym konkursem na serwisie Facebook nie spoczywa żadna odpowiedzialność.

Co zrobić aby powalczyć o nagrodę:

Wystarczy wysłać pracę konkursową o temacie: co dla Ciebie kryje się pod pojęciem Rodzinne Święta? Jako praca konkursowa rozumiane jest zdjęcie, kolaż, wiersz czy przepis na świąteczną potrawę. Po prostu ubierz to tak, jak czujesz.

Miłej zabawy!

WYNIKI KONKURSU

Wybór nie był łatwy. Widać, że Święta to dla Was wszystkich czas dzielenia się ogromną miłością 🙂

Przykro mi, że 2 osoby cofnęły swoje polubienie dla strony Agumamy 🙁 Musiałam te dwa zgłoszenie zdyskwalifikować z tego powodu.

Jedno zgłoszenie, mimo że piękne i sentymentalne przyszło po zakończeniu konkursu. Zapraszam do udziału następnym razem 🙂

Pani Paulina Terlecka – gratuluję!!!

Proszę o kontakt mailowy agnieszka@agumama.pl i podanie adresu do wysyłki nagród. Na email czekam 7 dni, w przypadku braku kontaktu zrobię dodatkowe losowanie.

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Buziaki przesyła Agumama z Fasolakami :* Udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego 2016 Roku. Niech przyniesie Wam same wspaniałości i spełni najskrytsze marzenia!

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close