17 listopada… nie mogłam być tam, gdzie całym sercem chciałam być

17 listopada…wtorek…imieniny Grzegorza…kolejny po poniedziałku dzień tygodnia… o czymś zapomniałam? Z czym jeszcze kojarzy Wam się 17 listopada? O mam, we wtorki moja mama zawsze chodzi na targ kupić świeże warzywa i owoce dla Fasolaków… A jednak ten niby zwykły 17 listopada to niezwykły dzień – Światowy Dzień Wcześniaka .

To już drugi rok kiedy cala rodziną obchodzimy Światowy Dzień Wcześniaka . To szczególne święto naszych Fasolaków, ale i mnóstwa innych maluszków, którym trochę za bardzo pospieszyło się na świat.

W tym roku, trochę za sprawą koleżanki, która zaprosiła mnie do udziału w wystawie „Mali bohaterowie ze św. Zofii”, miała to być dla nas szczególna uroczystość. W wystawie wzięła udział 20-stka maluchów, które przyszły na świat wcześniej niż planowano, w szpitalu św. Zofii w Warszawie. Moje Fasolaki także mają tam swoje plakaty 🙂

Światowy Dzień Wcześniaka

Tylko ja wiem, jak bardzo chciałam być na inauguracji wystawy. Całym sercem chciałam być tam z Fasolakami i tak zacząć ten szczególny dzień. Uniemożliwiła mi to praca. A tym bardziej gorzkie są moje łzy, że po dotarciu do biura okazało się, że Niemiec odwołał moje szkolenie!!!!!

O samej wystawie jeszcze Wam napiszę w najbliższym czasie 🙂 Porozmawiałam z inicjatorkami wydarzenia – Kasią i Martą, więc oprócz fotek będę miała dla Was mini-wywiad oraz serdeczne zaproszenie żebyście zajrzeli do szpitala św. Zofii w Warszawie, jeżeli tylko macie po drodze, i poznali Małych Bohaterów i ich uśmiechnięte buzie 🙂 Każdy z nich, mimo że malutcy, to już ma swoją historię.

Tymczasem, jeżeli macie ochotę, to możecie obejrzeć galerię zdjęć z otwarcia wystawy na fanpage Szpitala św. Zofii.

17 listopada Światowy Dzień Wcześniaka <3

Światowy Dzień Wcześniaka

Zdjęcie pochodzi z galerii Szpitala św. Zofii

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close