Brzusiaczki – naklejki na duży i mały brzuszek

Pamiętacie jeszcze Targi Mother & Baby w Warszawie? Przedstawiłam Wam niedawno relację z tego wydarzenia. Na targach było wiele znanych marek z branży rodzicielsko-dziecięcej. Były też takie, które dopiero wchodzą na rynek. Pośród wielu stoisk w zatłoczonych halach moją uwagę przykuło stoisko Brzusiaczki .

Brzusiaczki

Czym są Brzusiaczki ?

Żyjemy w dobie, gdy elektronika jest wszechobecna. W ręku mamy narzędzia jak aparaty, kamery a przede wszystkim telefony komórkowe, które pozwalają nam uwieczniać chwile. Tu i teraz. Nie musimy jak dawniej umawiać się do fotografa, żeby upamiętnić narodziny dzieciątka, rocznicę ślubu czy okrągłe urodziny babci. Co krok pstrykamy fotki, które mają przypominać nam ważne momenty.

Okej. A teraz z ręką na sercu: jak często siadacie i robicie generalne porządki w zdjęciach z telefonu, tableta, aparatu etc? Czy Wasze zdjęcia są na bieżąco pięknie skatalogowane i zawsze wiadomo które, gdzie i kiedy było robione?

A teraz, Drodzy Rodzice, przypomnijcie sobie tą magiczną chwilę: dwie kreski na teście ciążowym… Zaczął się najpiękniejszy okres w Waszym życiu, czas ogromnych przemian, czas nowości, radości, ale też zabiegany czas kompletowania wyprawki, przygotowań, wicia gniazda. W tym czasie aparaty, komórki idą w ruch. Chcemy uwiecznić każdą chwilęrosnący brzuszek, te małe skarpeteczki, które Mama wręczyła symbolicznie Tacie by przekazać mu radosną nowinę. Większość z nas ma zdjęcia z tego okresu radosnego oczekiwania, ale czy są na tyle uporządkowane by wiedzieć kiedy to było, który to miesiąc?

Tak właśnie, wraz z powiększającym się brzuszkiem, wykiełkował pomysł na Brzusiaczki . Twórczyni Brzusiaczków to kobieta, mama, która wpadła na pomysł jak, w niebanalny sposób, uporządkować zdjęcia z okresu ciąży a następnie z okresu niemowlęcego naszego dzidziusia.

„Brzusiaczki to naklejki na ubrania dla przyszłych mam i niemowląt. Wystarczy je przykleić na ubrany brzuszek i już można robić dużo uroczych zdjęć aparatem lub komórką. Brzusiaczki powstały, by łatwiej stworzyć kolekcję wspomnień z cudownego czasu, gdy brzuszek i dziecko rosną. Stworzone przez nas naklejki porządkują album rodzinny oraz ilustrują kalendarz ciąży. Brzusiaczki są doskonałym i przydatnym elementem wyprawki oraz oryginalnym prezentem na bociankowe znane również jako babyshower.”

Jest to prawdziwa nowość na rynku. Nie spotkałam się dotąd z tego typu naklejkami.

Wspaniały, motywujący i inspirujący jest fakt, że coraz częściej świeżo upieczone Mamy wpadają na pomysł przekłucia swojej pasji w biznes.

 

Bezpieczeństwo

Naklejki te są, co bardzo ważne, produktem bezpiecznym. Brzusiaczki są wykonana na bazie barwników spożywczych. Gwarancją bezpieczeństwa jest znak CE, oznaczający spełnienie wymogów Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa zabawek. Naklejki produkowane są w Polsce. Więcej możecie przeczytać TUTAJ.

Produkty

Brzusiaczki są samoprzylepnymi naklejkami jednokrotnego użytku, które naklejamy na brzuszek ciążowy bądź niemowlęcy i… już 🙂 Możemy przystąpić do pstrykania fotek i puścić wodze fantazji. Po wykorzystaniu naklejkę można na przykład wkleić do rodzinnego albumu, na pamiątkę.

Ciąża

Ciąża to piękny czas, który każda mama pamięta jeszcze długo. Rosnący brzuszek przypomina nam o nadchodzącym spotkaniu z naszym wyczekiwanym maleństwem. Brzusiaczki na okres ciąży oferują kilka rodzajów naklejek:

Zestaw Tygodnie ciąży stanowi 12 naklejek z ponumerowanymi tygodniami ciąży wraz z osobną naklejką „jestem w ciąży„. Brzusiaczki Tygodnie ciąży występują w kliku wersjach kolorystycznych: różowe, niebieskie, wielokolorowe, szare oraz beżowe z fakturą płótna.

Brzusiaczki

Różowe naklejki informują, że w brzuszku jest dziewczynka, niebieskie, że chłopczyk, a pozostałe są uniwersalne.

Brzusiaczki

Zestaw Powitalny stanowi 12 naklejek w różnych kolorach, które można wykorzystać do fotografii, gdzie podzielimy się z bliskimi radosną nowiną m.in. „będę mamą„, „chłopczyk„, „dziewczynka„, „bliźniaki„, „mam termin na….„, „będziesz tatą„. Ta ostatnia wspomniana naklejka wywołała we mnie wspomnienia. Pamiętam jak we wrześniu 2013 roku wysłałam swojemu partnerowi email z załączonymi wynikami badań. Temat maila pamiętam do dziś „and who’s the best Daddy in the world?” (i kto jest najwspanialszym tatą na świecie). Gdybym wtedy miała Brzusiaczki w zasięgu ręki wysłałabym M mms, który powaliłby go na kolana 😀

Naklejki imienne różowe dla dziewczynek i niebieskie dla chłopców informują kto tam w brzuszku mieszka. Można je przykleić na ciążowy brzuszek jak tylko w badaniu USG poznamy płeć dziecka i wybierzemy imię.

Brzusiaczki

W ofercie są też dwie naklejki z miejscem do wpisania imienia, jeżeli nasze oczekiwane maleństwo ma otrzymać oryginalne imię, którego nie ma wśród gotowych propozycji.

Brzusiaczki

Czy zgodzicie się ze mną, że takie naklejki, oprócz tego, że będą świetnym dopełnieniem sesji ciążowej (profesjonalnej czy domowej), mogą być fajnym prezentem dla przyszłej mamy? Gdy idziemy w odwiedziny do koleżanki w ciąży, chcemy wziąć ze sobą jakiś drobiazg, może naklejki na brzuszek? Czemu nie? 🙂

Niemowlak

Zestaw Pierwsze miesiące to 12 naklejek na ubranko naszego bobasa pozwalających uwiecznić kolejne miesiące jego życia. Występują w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru: różowe, różowy kwiatek, niebieskie, różnokolorowe, o fakturze płótna – beżowe i szare.

Zestaw Pierwsze sukcesy to 12 różnokolorowych naklejek informujących o sukcesach i osiągnięciach naszej pociechy m.in. „pierwszy uśmiech„, „pierwszy ząbek„, „jem łyżeczką”, „śpię w nocy” (to ważny moment szczególnie dla każdej mamy 😉 ),

Brzusiaczki

„pierwsze kroki”

Brzusiaczki

czy „umiem siadać” .

Brzusiaczki

To jest dopiero przydatne rozwiązanie, tak myślę. Przyznajcie, tak z ręką na sercu: macie zanotowany każdy taki pierwszy raz Waszego dziecka? Ja notowałam, na początku, później chłopcy nabrali rozpędu i część mi umknęła tj. pamiętam w którym miesiącu się coś wydarzyło, ale nie dokładnie co do dnia bo dużo się działo wokół. Brzusiaczki przychodzą z pomocą zaganianym rodzicom 🙂 Sesje z Brzusiaczkami na zawsze utrwalą w naszej pamięci te cudowneszczególne chwile, które były kamieniami milowymi w życiu naszych pociech.

Z okazji roczku dziecka rodzice często robią zdjęciowe kolaże obrazujące ten pierwszy rok, to jak nasz maluch się zmieniał miesiąc po miesiącu. Taki zestaw 12 zdjęć może ozdobić np ścianę w sypialni rodziców, kartkę przesłaną dziadkom czy rodzinny album. Brzusiaczki będą idealnym sposobem na przygotowanie tego typu pamiątki. Naklejki na brzuszku bobasa pomogą usystematyzować te 12 fotografii.

Targi Mother & Baby

Brzusiaczki znaleźć można w internecie. Były także obecne na tegorocznych Targach Mother & Baby odbywających się na warszawskim Służewcu. I, jak na nowość przystało, stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Brzusiaczki były też jednym z fundatorów nagród losowanych w trakcie trwania targów.

Brzusiaczki

Opiniowanie produktów

Razem z Fasolakami dostaliśmy do zaopiniowania zestawy Pierwsze miesiące w kolorach niebieskim, 

Brzusiaczki

beżowym o fakturze płótna

Brzusiaczki

oraz szarym o fakturze płótna

Brzusiaczki

Pierwsze sukcesy a także zestaw Tygodnie ciąży niebieski.

Brzusiaczki

Niebieskie miesiące oraz Pierwsze sukcesy są od początku moimi ulubionymi wzorami 🙂

Brzusiaczki są bardzo estetycznie zapakowane, a opakowanie chroni naklejki przed zniszczeniem. Naklejki są ładne, starannie wykonane, nie pachną farbami, nie farbują rąk ani ubrania. Bardzo łatwo odklejają się od papierka i aplikują na ubranie.

Oferta kolorystyczna Brzusiaczków sprawia, że każda mama znajdzie pośród nich swój zestaw.

Z wielką przyjemnością przystąpiliśmy do zabawy z aparatem oraz Brzusiaczkami. Fasolaki byli bardzo ciekawi swoich ozdobionych brzuszków. Połączyłam przyjemne z pożytecznym: Wy, Drodzy Rodzice, dostajecie rzetelną recenzję a my pamiątkową sesję do albumu Fasolaków 🙂

Brzusiaczki

Brzusiaczki

Gdy już zapoznaliśmy się z Brzusiaczkami, zapraszam do odwiedzenia fanpage Brzusiaczków na Facebooku TUTAJ 🙂

Wpis zawiera treści reklamowe i powstał we współpracy z ROYALWAY Paulina Bujwid. 

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close