Dzień Ojca + wyjątkowy konkurs

Miesiąc po Dniu Matki mamy kolejne święto związane z rodziną. 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca . Tata jest potrzebny w życiu każdego dziecka. Z pozoru twardszy, bardziej wymagający niż Mama. Ale pod skorupką zasad, wymagań kryje się facet rozczulony i dumny z każdego nowego osiągnięcia.

Dzień Ojca to dobry moment, żeby podziękować Tacie za trud włożony w wychowanie. To dobry dzień by zagrać razem w piłkę. To okazja by uścisnąć mu dłoń i przeprosić za ostatnią sprzeczkę. Dzień Ojca warto uczcić i tym samym pokazać, że się go kocha, docenia.

Mój Tata

W grudniu minęły 4 lata…

Ciebie Tato już nie ma. Pozostały wspomnienia. Czasami do nich wracam. Wspominam. Są wciąż żywe.

Nie mam zamiaru gloryfikować, idealizować. Nasze relacje były trudne. Czasami wogóle nie było między nami porozumienia. Ale to Ty uczyłeś mnie jeździć na rowerze z kijem z tyłu. To po Tobie miałam matmę w małym palcu. Z Tobą zbierałam kasztany. Z Tobą puszczałam „kaczki” w Parku Ujazdowskim.

Twoja ciężka choroba, która niby nas przygotowywała na najgorsze. Czy da się wogóle przygotować na to, co nieuchronne?

Jak dziś pamiętam tą grudniową sobotę, kiedy Ciebie Tato już z nami nie było.

Przepraszam, że nie zawsze mam czas zapalić dla Ciebie lampkę.

Tato, mam dwóch cudownych synów. Tak mi szkoda, że nie mogłeś ich poznać.

Każdym razem, gdy pytam Fasolaków „Jak miał na imię dziadek”, a chłopcy mówią „Edek” łzy wzruszenia cisną mi się do oczu.

Tata, pamiętamy o Tobie!

To dla mnie bardzo osobisty wpis, ale mam dla Ciebie coś przyjemnego na Dzień Ojca.

Kim dla Ciebie jest Tata?

Wzorem do naśladowania? Pięknym wspomnieniem z dzieciństwa? Symbolem surowego wychowania? Wspaniałym teściem? Troskliwym ojcem Twoich dzieci i wyrozumiałym partnerem? Ze wszystkimi zaletami i wadami Tata to Tata i warto go docenić i dostarczyć mu całą paletę wzruszeń w Dzień Ojca.

Konkurs na Dzień Ojca

Wraz z Kwiaciarnią Internetową FloraQueen mamy dla Ciebie wyjątkowy konkurs. Wygraj piękny bukiet słoneczników, wspaniały prezent na Dzień Ojca . Możesz go wysłać swojemu Tacie, a może ukochanemu Teściowi, a może Tacie Twoich dzieci by docenić jak wspaniałym jest ojcem <3

Dzień Ojca bukiet słoneczników

Słonecznik to „szczęście”, „ciepło”, „zabawa” oraz „lubię cię”. Ten kwiat symbolizuje powiew lata. Niech też będzie symbolem, że Tata to skarb.

Regulamin:

1. Konkurs tylko dla fanów* FloraQueen i Agumama (*przez fanów rozumie się osoby, które lubią oba fanpage na Facebooku)

2. Będzie nam miło, jeżeli udostępnisz publicznie post konkursowy na fb. Przecież miłością warto się dzielić, prawda?

3. Będzie nam miło, jeżeli do zabawy zaprosisz znajomych.

4. Opowiedz na pytanie: Komu chcesz podarować słoneczniki? Możesz też krótko uzasadnić swój wybór. Odpowiedzi można udzielać albo pod tym wpisem albo pod wpisem konkursowym na fb.

5. Konkurs trwa od 16.06 do 23.06 do godz. 23:59. Zgłoszenia nadesłane po tej dacie nie będą brane pod uwagę.

6. Laureata, najciekawszą odpowiedź na pytanie konkursowe wybiera Organizator.

7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu, pod wpisem konkursowym, wieczorem w dniu 24.06.

8. Laureat ma 3 dni od momentu ogłoszenia wyników na przesłanie danych do wysyłki bukietu FloraQueen na adres agnieszka@agumama.pl

9. Organizatorem konkursu jest blog Agumama.pl

10. Sponsorem nagrody jest poczta kwiatowa FloraQueen.

11. Wysyłka nagrody jest możliwa tylko na terenie Polski.

12. Jest możliwość dołączenia liścika do wygranego bukietu.

13. Serwis Facebook nie jest w żaden sposób związany z niniejszym konkursem, nie pomaga w jego przeprowadzaniu. W związku z organizowanym konkursem na serwisie Facebook nie spoczywa żadna odpowiedzialność.

Na Laureata konkursu czeka bukiet słoneczników od FloraQueen, który wyślemy, wraz z Twoimi wyrazami ciepła i miłości wprost do ukochanej osoby.

WYNIKI KONKURSU

Bardzo trudno było mi wybrać jedną Laureatkę. Gdybym mogła przyznałabym więcej niż jedną nagrodę 🙂

Pani  Magdalena Szymańska – gratuluję!!! Niech najwspanialszy ojciec na świecie cieszy się z pięknych słoneczników, a tak naprawdę z miłości, jaką mu dają jego dziewczyny 🙂

Ponieważ Pani Magdalena nie zgłosiła się po odbiór nagrody, wybrałam kolejną Laureatkę. Pani Marta Kraszewska – nadal ma Pani ochotę zobaczyć minę Taty na widok bukietu?

Proszę o kontakt mailowy agnieszka@agumama.pl i podanie adresu do wysyłki kwiatów. Proszę też o notkę, jeżeli do kwiatów ma być dołączony bilecik. Na email czekam 3 dni, w przypadku braku kontaktu zrobię dodatkowe losowanie.

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close