Zbliżają się Mikołajki… zbliża się Mamaville Xmas Edition

Targi dla Rodziców to fantastyczna sprawa. Brałam w takich udział kilkukrotnie w przeciągu tego roku. Moim zdaniem jest to świetna okazja rozejrzenia się za nowinkami, spędzenia rodzinnie czasu (na każdych targach są strefy zabaw dla dzieci, przeważnie są też strefy dla Mamy i maluszka) a przede wszystkim, na zrobienie zakupów w atrakcyjnych cenach.

Jeżeli śledzicie fanpage Agumamy na fb to widzieliście notkę, że nawiązałam współpracę medialną z Targami Mamaville. I dlatego mam dziś dla Was zaproszenie. Zapraszam Was do odwiedzenia Mikołajkowo-Świątecznego wydania Mamaville Xmas Edition 🙂

Dlaczego warto tam być?

Dlatego, że wydarzenie odbędzie się tuż przed Mikołajkami.

Dlatego, że to świetna okazja, żeby zrobić ostatnie mikołajkowe zakupy lub rozejrzeć się za prezentami świątecznymi dla dziecka, dla ciężarnej siostry, dla bratanicy czy wnuków.

Ale Mamaville Xmas Edition to nie tylko czas na zakupy. Podczas targów będziecie mieli okazję zrobić sobie cool fotkę z Mikołajem, zrobicie sobie śnieg, czeka na Was masa niespodzianek oraz będziecie mogli poszukać przedświątecznych inspiracji.

No to jedziemy ze szczegółami:

Mamaville Xmas Edition

5 GRUDNIA w godzinach 10:00-17:00

Warszawa ul. Domaniewska 27a

WSTĘP BEZPŁATNY

W ramach targów macie do dyspozycji 3 strefy:

Link do wydarzenia na fb znajdziecie tutaj. Warto zaznaczyć „Wezmę udział” i tym samym śledzić na bieżąco jacy będą wystawcy i co się będzie działo.

W imieniu MAMAVILLE zapraszam! A raczej Ho! Ho! Ho! 😉

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close