Rozpoczynamy wiosenne testowanie dla BabyOno

3…2…1… Start! W poniedziałek 30 marca przyszła do nas paczuszka od BabyOno. W paczce dostaliśmy 2 zestawy elastycznych łyżeczek 6m+ , zabawkę-zawieszkę żabę 6m+ oraz piszczącą zabawkę z gryzakiem 6m+. Wiosenne testowanie dla BabyOno rozpoczynamy dziś i nie jest to na pewno Prima Aprillisowy żart tylko poważna praca Agumamy, która będzie teraz obserwować, notować, dokumentować żeby przygotować dla Was, Drodzy Rodzice, rzetelne recenzje. A dla Fasolaków? Zabawa rzecz jasna! Ale to właśnie przez zabawę odkrywają świat.

Po rozpakowaniu paczki i obfotografowaniu produktów wyjęłam wszystko z opakowań ochraniających.

Łyżeczki, rzecz jasna, trafiły do mycia, ponieważ chcieliśmy ich użyć już przy najbliższym posiłku. Pierwsze wrażenie: oj chyba zostaną naszymi ulubionymi łyżeczkami 😉 Są one dostępne w regularnej sprzedaży, gdyby ktoś już miał ochotę to zapraszam TU.

testowanie dla BabyOno

miękkie łyżeczki

Następnie każdemu z chłopców wręczyłam po zabawce. Zabawki są kolorowe, ale nie pstrokate i nie krzykliwe, mięciutkie w dotyku. Wiercisław dostał do zbadania piszczka z gryzakiem. Pierwsze wrażenie: zainteresowała go sama zabawka i to, że piszczy, a nie przekonał gryzak mimo, że aktualnie idą zęby. Tego piszczka, którego mamy nie znalazłam w regularnej sprzedaży, ale są inne wzory tej zabawki do znalezienia TU.

testowanie dla BabyOno

Piszczek z gryzakiem

Żółwik dostał do kojca zawieszkę wibrującą żabkę. Pierwsze wrażenie: wow! po kilku chwilach od pokazania maluchowi jak żabkę się pociąga i ona wędruje do góry wibrując, Żółwik zaczął sam kombinować przy zabawce 🙂 Mądry chłopczyk 🙂 Żabki także nie znalazłam w ofercie BabyOno, ale podobne zabawki można znaleźć TU.

testowanie dla BabyOno

wibrująca żabka

Ten pierwszy kontakt dla Fasolaków był istotny żeby zobaczyli, że mamy coś nowego na czym warto się skupić. Chłopcy ruszyli do ściskania, tarmoszenia i międlenia a tym samym zaczęliśmy nasze testowanie dla BabyOno .

Recenzja każdego z produktów pojawi się w oddzielnym wpisie:

Elastyczne łyżeczki 6m+ możecie znaleźć TU ;

Wibrującą zawieszkę żabkę możecie znaleźć TU ;

Piszczącą zabawkę z gryzakiem możecie znaleźć TU .

My idziemy się bawić a Was, Drodzy Rodzice, zapraszam abyście śledzili nasze testowanie dla BabyOno 🙂 Zachęcam także do komentowania jeżeli macie pozytywne bądź negatywne doświadczenia z którymś z produktów.

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close