SHARE WEEK 2017 Agumama poleca

Gdy wzięłam udział w akcji SHARE WEEK 2015 Agumama.pl był raczkującym blogiem. Od tamtej pory rozwinęłam się w pisaniu. Od tamtej też pory przeczytałam masę blogów. Wiele z nich odwiedziłam tylko ten jeden raz. Są też takie, które odwiedzam regularnie. Nie mam zbyt wiele czasu na czytanie i komentowanie blogów, ale w niektórych miejscach pozostaję aktywna i na bieżąco.

SHARE WEEK to ciekawa inicjatywa blogera Andrzeja Tucholskiego, w której blogerzy polecają inne blogi, które są dla nich w jakiś sposób cenne, inspirujące, ciekawe bądź warte wypromowania. Fajne prawda? 🙂

W ramach SHARE WEEK 2017 chcę się skupić na blogach, których nie znajdziesz w corocznym zestawieniu Jasona Hunta. Uważam, że tam są marki, którym już nie potrzeba takiej promocji. Są już dobrze widoczne.

share week 2017 agumama

Dziś dołączam do SHARE WEEK 2017 i w swoich „polecajkach” skupiam się na blogach, które mają duszę. A ja to cenię w blogowaniu: dusza i pasja.

share week 2017 mama w biegu

Blog Mama w biegu prowadzi bardzo sympatyczna i energetyczna Marta. Bije od niej niebywały luz. I takie też są Jej teksty. Ale oprócz lekkiego i humorystycznego lifestyle’u, Marta potrafi zrzucić bombę i pozamiatać temat. Jeżeli lubisz czytać blogi parentingowe, to ten jest wart odwiedzenia.

Humor i otwartość Marty doceniana jest przez Jej Czytelniczki. Ma ogromnie zaangażowaną, aktywną społeczność.

share week 2017 jaśkowe klimaty

Za blogiem Jaśkowe Klimaty stoi Małgosia, Mama Jasia. Przemiła, otwarta i kreatywnie spędzająca czas ze swoim dzieckiem Mama. Na tym blogu jest po prostu… gościnnie. Nikt nikogo nie ocenia, nie krytykuje. Małgosia zachęca do otwartych dyskusji, również na tematu trudne jak utrata dziecka, zmagania z niepłodnością. Jeżeli brakuje Ci inspiracji, jak spędzać czas z dzieckiem, żeby było wesoło i edukacyjnie, to to jest właściwy adres 🙂

share week 2017 nasze bąbelkowo

Blogosfera jest szeroka. Są blogi podobne do innych, są takie, które się czymś wyróżniają. Nasze Bąbelkowo to blog o adopcji, z której narodziło się rodzicielstwo i miłość. Warto o nim mówić, w kontekście konkretnego problemu, z którym borykają się pary i z którym często są same. Dla mnie adopcja to temat trudny, odpowiedzialny i poruszający. Chętnie się dokształcam właśnie czytając, co pisze Mama Bąbelka.

Takich ciekawych miejsc, do których zaglądam, jest jeszcze kilka: Esencja blog z powiewem slow life, Mama w UK o wychowaniu dziecka w duchu polsko-brytyjskim, OdNova – blog psychologiczno-ekspercki o rozwoju dziecka i macierzyństwie, Ronja o skandynawskim zabarwieniu, Zwykła Matka, która głośno mówi o niepłodności.

Niedawno też ukazały się moje dwa teksty gościnne:

Na blogu jakzdrowojeść.pl opowiedziałam o wyzwaniach multi-mamy w kontekście rozszerzania diety i żywienia.

Z Turkusową kropką rozmawiałyśmy o kręczu szyi u niemowlaka, z którym obie się zetknęłyśmy.

A może masz ochotę wziąć udział w zabawie i podzielić się z szerszym gronem odbiorców tym, co poczytujesz? Nic prostszego. Wystarczy zajrzeć na andrzejtucholski.pl i postąpić według instrukcji. Zostało zaledwie kilka godzin do końca!

SHARE WEEK trwa w dniach 13 – 26 marca.

Masz ochotę zobaczyć moje polecenia z lat ubiegłych?

SHARE WEEK 2015

SHARE WEEK 2016

Jakie są Twoje ulubione blogi? Gdzie najchętniej i regularnie zaglądasz?

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close