Dziękuję Ci Mamo !

Dziękuję Ci Mamo !

Każdy, kto zagląda do mnie w miarę regularnie zauważył pewnie, że od kilku tygodni na blogu dzieje się mniej niż dotychczas. Niestety 🙁 Będę z Wami szczera: mam dużo pomysłów, sporo ciekawego dzieje się „w tle” (Blogowy Szał Mam, warsztaty Blog Update, planowane Warmińsko-Mazurskie Spotkanie Blogerów) ale wciąż uczę się godzić życie rodzinne, domowe obowiązki, pracę, do której wróciłam nie dawno oraz bloga, który stał się moją ogromną PASJĄ i nie chciałabym go zaniedbać.

Doba jest za krótka. Planowanie często, zbyt często mnie zawodzi. Staram się mieć czas na wszystko, a w rezultacie śpię maksymalnie 4 godziny na dobę. Za mało, za krótko, nieefektywnie.

Nim zostałam mamą Fasolaków <3 byłam jedną z najlepiej zorganizowanych osób na świecie. Byłam analitykiem zawodowo, a domowo Managerem ds. Porządku i Budżetu. Pilnowałam by rachunki opłacone były w terminie. Zarzadzałam przeróżnymi dokumentami, sprawami urzędowymi. W moich rękach był domowy budżet. I ta wielka rewolucja w życiu zachwiała całą organizacją. Planowanie, porządek w dokumentach zeszły na dalszy plan.

Dopóki nie chodziłam do pracy jakoś wszystko udawało się pogodzić. Najwyżej zarywałam noc, a potem odsypiałam tuląc Fasolaki na drzemkę 😉 Ale nie dawno sprawy się pogmatwały, ponawarstwiały, skomplikowały, doszła moja praca. Czasami nie wiem w co ręce włożyć…

Można być silnym, samowystarczalnym, robić dobrą minę do złej gry, założyć maskę człowieka ze stali. Ale, nie ma cudów, w życiu każdego człowieka zdarzają się w życiu chwile, okresy, sytuacje, w których czujemy się bezsilni, mali, słabi, bezradni.

Dobrze jest mieć taką osobę, na którą w danej chwili czy sytuacji można liczyć. I taką osobą jest moja Mama <3

Dziękuję Ci Mamo za wsparcie, które mamy teraz w Tobie. Materialne też, ale przede wszystkim słowa otuchy, motywacji. To od Ciebie usłyszałam „wierzę, że przyjdą lepsze czasy a los się odwórci”. Chcę okazać Ci, jak bardzo jestem Ci wdzięczna za całą pomoc i za czas, który poświęcasz na opiekę nad Fasolakami, gdy my jesteśmy zapracowani. Dziękuję Ci za to, jaki wpływ masz na moje Skarby 🙂 Mam poczucie, że ile bym nie dziękowała, jakimi prezentami bym Cię nie zasypała to będzie mało… Bardzo Ci dziękuję 🙂

Z pomocą przyszedł mi Zespół FloraQueenRóżowe Zaklęcie – niech to będzie moje ” Dziękuję ” dla Ciebie, Mamo :*

Wybrałam bukiet w tonacji różowej, połączenie róży i gerbery, przełamanej niebieskością mikołajków.

Dziękuję

A może jest ktoś, komu Ty chcesz powiedzieć ” Dziękuję „? Na stronach FloraQueen znajdziesz przepiękne, kwiatowe podziękowania, życzenia urodzinowe a przede wszystkim wyrazy miłości.

Wpis powstał przy współpracy z kwiaciarnią FloraQueen, która w swojej ofercie ma piękne bukiety oraz zestawy prezentowe na każdą okazję.

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close