Blogowy Szał Mam 2016 czyli tym razem na czas w Łęczycy

Jest sobota, 22 października 2016. Cały piątkowy wieczór lał deszcz, a ja marzyłam, żeby do rana przestał. Przede mną do pokonania trasa 160 kilometrów, a nie lubię jechać w deszczu. Wstaję rano, ściskam Fasolaki <3 za cały dzień, obiecuję, że coś im przywiozę i wsiadam w Fabianę. Najpierw kieruję się do mojej Costa Coffee po dużą latte na mleku sojowym. BUM! Costa na Wilanowie przed 8 rano w sobotę jest zamknięta…

Ruszam w dalszą drogę. Nim wskoczę na trasę A2 złapię jeszcze po drodze Izę, jedną z prelegentek. Razem jedziemy do Łęczycy na spotkanie Blogowy Szał Mam 2016.

Iza okazuje się taką genialną towarzyszką podróży, że nie potrzebuję już mojej dużej latte. Przegadujemy całą drogę. Powrotną też. Nie mogę się doczekać Jej prezentacji bo już mi trochę zdradziła, o czym będzie nam mówić…

Po zjechaniu z Autostrady Bursztynowej (trasa A1) mam lekki stres, żeby trzymać się właściwej drogi i nie zbłądzić do Kutna. Tak, rok temu na Blogowy Szał Mam dotarłam spóźniona więcej niż akademicki kwadrans, z mandatem za prędkość na koncie (o! właśnie się wyzerował) i po nieplanowanym zwiedzaniu właśnie Kutna.

Docieramy na miejsce. W Łęczycy nie leje deszcz. Niebo jest całkiem jasne. Dojeżdżamy do restauracji Agawa. Za kilka chwil zaczyna się spotkanie

Blogowy Szał Mam 2016

Wita nas Paulina, ciepła kawa i herbata Ahmad Tea, którą możemy spróbować w kilku smakach, ale także zabieramy do domu wraz z klasyczną filiżanką, prezentem od Ahmad Tea.

Blogowy Szła Mam 2016 Ahmad Tea

Ja swoją oddaję jednej z Uczestniczek. Herbatę będę piła w kubku przywiezionym z Dubaju bo bardzo tu pasuje 🙂

Sławek Gdaq roztrzaskał dla nas tajniki SEO

Merytoryczną część spotkania Blogowy Szał Mam 2016 otwiera Sławek Gdak, autor bloga Gdaq.pl, na którym obszernie opisuje tajniki swojej wiedzy o SEO (Search Engine Optimization).

Blogowy Szła Mam 2016 Sławomir Gdak

Byłam już na kilku szkoleniach o SEO. To nie są może dla mnie nowe rzeczy. Ale podoba mi się sposób, w jaki Sławek je przedstawia. Bardzo prostu, luźno, zrozumiale dla laika. To bardzo dobry początek spotkania!

Blogowy Szła Mam 2016 SEO

Warsztaty kreatywne ze Smokiem Ignacym

Rok temu w Łęczycy warsztaty z malowania na t-shirtach prowadziła Ania Kuczyńska. Jednak to skromna, nieśmiała osoba i w tym roku dała się po prostu zatrzasnąć w łazience i wygryźć Smokowi Ignacemu.

Blogowy Szła Mam 2016 Smok Ignacy

Zatem usiadłyśmy przy stole, gotowe, ze swoimi projektami do realizacji, a zamiast Ani w drzwiach pojawia się Smok Ignacy i oświadcza, że to on poprowadzi „Kolorowy kącik Lejdi”. Luz! I tak wiem, co będę robić. Dziś maluję na koszulkach postać Kici Koci dla moich tęskniących w domu Fasolaków.

Blogowy Szła Mam 2016 warsztaty kreatywne

Co to jest Kicia Kocia? To sympatyczna i rezolutna kotka, bohaterka książeczek dla dzieci w wieku 2-5 lat. Jeżeli masz małe dziecko, a Kici nie znasz, to zapraszam, zerknij tutaj, gdzie polecałam ten cykl rodzicom.

Blogowy Szła Mam 2016 maluję na koszulkach

Każda z nas już skończyła. Prace zostają na stołach do wyschnięcia. A my mamy czas na wspólne zdjęcia i pogaduchy.

Blogowy Szła Mam 2016 koszulka Pewnej Mamy

Dekostacja – one mają pociąg do pomysłów

Czy jest tu ktoś, kto pamięta lata ’90 i kubki na długopisy robione z puszek z wyciętym denkiem? Przybijam piątkę, to było Twoje pierwsze DIY 😉

Blogowy Szła Mam 2016 Dekostacja

Magdalena Arcimowicz i Karolina Wardyńska wspólnie prowadzą bloga Dekostacja, na którym nie tylko pokazują jak zrobić coś samodzielnie. One tą pasją do DIY starają się zarażać innych.

Blogowy Szła Mam 2016 dziewczyny z Dekostacja

Na spotkaniu dziewczyny pokazują nam, że pomysły są w nas, w naszych głowach i otoczeniu. DIY, zgodnie z ich przekazem, to zrobienie różnych przedmiotów np użytkowych bądź dekoracyjnych mniejszym kosztem niż kupując nówki ze sklepu. Bonusem jest włożona w projekt i wykonanie część serca autora.

Blogowy Szła Mam 2016 DIY

Brand24 – skuteczny monitoring sieci

Dzień przed spotkaniem Blogowy Szał Mam dowiedziałam się, że będę miała towarzyszkę podróży. Okazała się być nią Iza Sękowska, która, z ramienia Brand24, prezentuje nam genialne narzędzie do monitorowania sieci.

Blogowy Szła Mam 2016 prezentacja Brand24

Monitorowanie sieci – brzmi jak coś zbyt poważnego by się tym zajmować. Błąd! Blogerowi takie narzędzie przydaje się ogromnie, ale sieć możesz też monitorować w kapciach i dresie, szukając przepisów na zbliżające się święta.

Blogowy Szła Mam 2016 Iza z Pauliną

Ja już mam mnóstwo pomysłów i z radością przyjmuję informację, że każda z nas, Uczestniczek, dostaje bezpłatny testowy dostęp do narzędzia na kilka miesięcy. WOW!

Czy wiesz, że Brand24 to najlepszy startup 2012 roku?

Licytacja dla Podopiecznego Fundacji Zdążyć z Pomocą

Po wystąpieniu Izy, na stoły wjeżdża szarlotka. To ona oddziela część prelekcyjną od wręczenia upominków Uczestniczkom i zwieńczenia spotkania – licytacji charytatywnej.

Blogowy Szła Mam 2016 jabłka

Dzięki hojności Sponsorów i zaangażowaniu Uczestniczek udaje się się zebrać kwotę 4 800 PLN. Pięknie!

„Dziewczyny, miło Was dziś spotkać. Część z Was po raz kolejny, a część po raz pierwszy. Do zobaczenia!”

Stęskniona pędzę do moich Fasolaków. Jestem dumna z prezentów, jakie im wiozę. Koszulki z Kicią Kocią widzieli na zdjęciu i czekają na nie już od popołudniowej drzemki!

Blogowy Szła Mam 2016 koszulki

Organizatorka spotkania Blogowy szał Mam 2016

 1. Paulina Frontczak-Pawłowska laydymami.blogspot.com

włożyłaś mnóstwo pracy, serca i zaangażowania. Wyciągnęłśa lekcje po poprzednim spotkaniu BSM 2015. To jest bardzo merytoryczne, ale ma też dobrze rozplanowane przerwy na pogaduchy i poznawanie się. Tego wszystkim nam brakowało poprzednio – czasu wolnego żeby po babsku pogadać i się poznać. Dziękuję za zaproszenie :*

Mój postulat odnośnie kolejnego BSM? Żebyśmy na początku po kolei wstały i powiedziały kilka słów o sobie 🙂

„Cześć, jestem Agnieszka, prowadzę bloga agumama.pl i mam swoje małe natręctwa np ustawianie rzeczy kolorystycznie na półkach” 😛

Uczestniczki spotkania

 1. Marta Świerczyńska mamawbiegu.pl
 2. Marta Kusiak tosinkowo.pl
 3. Basia Tomczak pierwsze-kroki.com
 4. Sylwia Narkowicz oczamimamy.pl
 5. Maria Smolarek-Wilińska lifebymarcelka.pl
 6. Daria Jóźwicka zaraz-wracam.pl
 7. Iwona Piskała szarokolorowa.pl
 8. Klaudia Osmanowska mamatezkobieta.pl
 9. Kamila Olejnik swiat-lyll.blogspot.com
 10. Agnieszka Winciorek pielegnacyjnarewolucja.pl
 11. Marta Korotko pewnamama.pl
 12. Izabela Kornet thesecretofhealing.pl
 13. Agnieszka Jezierska agumama.pl
 14. Magdalena Szymańska zwyklejmatkiwzlotyiupadki.blogspot.com
 15. Daria Dirks-Koźlik botakowo.pl
 16. Karolina Jabłońska bizarre-case.blogspot.com
 17. Marcelina Adamska mamikpisze.pl
 18. Anna Kuczyńska lejdishepard.blogspot.com
 19. Sylwia Bogaj kosmetyczno-mamusiowy.blogspot.com
 20. Klaudia Wróblewska igimigi.pl
 21. Katarzyna Grzywaczewska poradymamykasi.blogspot.com
 22. Nadine Kranik macierzynstworaz.pl
 23. Izabela Pacocha szczyptaomnie.blogspot.com
 24. Angelika Grochowska ca-lineczka.pl

Blogowy Szła Mam 2016 filiżanka

Sponsorzy spotkania

Mamali Eveline Cosmetics Oillan Eqilibra Kosmetyki AA Rainbow Lyll Ahmad Tea  Oladi Bioxsine Merlo-Dekor Kuferek Pereł AWM Jupi Park Majunto Papiko Monello Gagalu Wydawnictwo Zakamarki Felicea Alegorma Akatja Tilly & Me Otula.pl Kolorowy Świat Katarzyny Be Yourself Deleko Bispol JJ Fashion Handmade Kasi Bielenda Semilac Crochet World Folkstacja Vifon Familie.pl Tron Ouhmania All Bag DekoŚwiat Ewy Maskotkowa kraina Lalki Metoo Sklepik z marzeniami Wydawnictwo Ovo Rękodzieło artystyczne Ewelina Knapik Toly Moje nowe buty Ipanema i Rider Kosmico Linomag Iwostin Lejdi Shepard Emolium Dermaglin Face&Look SofiShop.pl Nowa Era Świerszczyk dla dzieci Szyfoniera Granna Oho Meglio Mizerki Kids Arpex Wydawnictwo Zielona Sowa Ann-spełnione Tiulove marzenie Iglarki  Kamaro Miravena Name me Revitalash Paisley Manufaktura Bab Semco Resibo Rękodzieło Magia Kul Pracownia Rękodzieła „By Melissa” Pierre Rene Mabibi Wypalanka Yapok Minerwa i Sotin Ava Artofis Bajki Personalizowane Takie siakie by Kate Lenny Lamb Koszulkowo Domek Tekturowy Lupomi Patatoy ProBody NaturalnePiękno Ebebe Borsuczkowy Domek Attipas ChrisCosmetics Zuzulove MadeByRuda Pabobo KaMaz Dubi  Dekostacja

Blogowy Szła Mam 2016 plakat ze sponsorami

Patroni Medialni spotkania

Parenting.pl KobiecePorady.pl Moja Łęczyca mojaleczyca.pl Gazeta Lokalna Kutna i Regionu Mamspotkanie.pl Czasdzieci.pl Dzieci.pl Sosrodzice.pl urodaizdrowie.pl

Wszystkie zdjęcia, za wyjątkiem koszulek z Kicią Kocią, dzięki uprzejmości Pauliny Frontczak – Pawłowskiej.

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close