Romantyczny Netflix na Walentynki

Walentynki już tuż, tuż. Święto Zakochanych. Nie da się o nich zapomnieć bo w sklepach właśnie pojawiły się serduszkowe dekoracje, walentynkowe gadżety i pomysły na prezent na Walentynki. Rodzicielstwo to taki okres w życiu, gdy nie zawsze masz możliwość spontanicznie wyjść z domu, wyskoczyć z Ukochanym na randkę czy wrócić z kina grubo po północy…

Jestem zdania, że wieczór walentynkowy spędzony w domu, przed telewizorem też może być miły i wyjątkowy. Bo przecież oprawa to jedno, ale drugie, najważniejsze, to czas spędzony we dwoje. Prawda?

Netflix wyszedł na przeciw i przygotował specjalną ofertę filmów do obejrzenia z okazji Święta Zakochanych. Oto one:

Dwa tygodnie na miłość (Two weeks notice)

Mam słabość do filmów z Sandrą Bullock! Ta komedia romantyczna nie jest wyciskaczem łez, nie opowiada o miłości aż po grób. Ale mam do niej słabość i lubię ją oglądać. To historia asystentki, przytłoczonej przez szefa obowiązkami 24h/dobę, która postanawia odejść. Ma 2 tygodnie by pomóc znaleźć swoją następczynię i przekazać swoje obowiązki. Okazuje się jednak, że z pewnych względów jest… niezastąpiona!

dwa tygodnie na miłość walentynki 2018 film

Pamiętnik (The Notebook)

Gdy przygotowałam zestawienie 9 najbardziej romantycznych filmów, Czytelniczki pisał do mnie „musisz koniecznie zobaczyć Pamiętnik”. Włączyłam film i… cholera! jak ja mogłam go zapomnieć? Przecież ja go widziałam! To cudowna opowieść o miłości ponad wszystko, takiej która nie przytrafia się każdemu. Miłości, która przetrwa wszystko.

pamiętnik walentynki 2018 film

Między piekłem a niebem (What Dreams May Come)

Znasz choć jeden słaby film z Robinem Williamsem? Ja nie. Nic mi nie przychodzi do głowy. Robina już nie ma, ale ja w głowie mam mnóstwo wspaniałych produkcji z jego udziałem. Ten film nie odbiega od nich. Historia Między piekłem a niebem to opowieść o mężczyźnie, który z nieba dostaje się do piekła by uratować miłość swojego życia przed wiecznym potępieniem. Miłość silniejsza niż śmierć i niż przeznaczenie człowieka.

Chłopaki też płaczą (Forgetting Sarah Marshall)

Filmy o miłości nie muszą być smutne czy melodramatyczne. Mogą być przepełnione humorem. O filmie Chłopaki też płaczą pisałam już latem, więc jeśli masz ochotę wrócić do tamtej recenzji to polecam! Obsada jest cudowna: znany z serialu How I met your mother Jason Segel; znana z serialu Cudowne lata 70 Mila Kunis i Kristen Bell którą ja poznałam w serialu Heroes, ale oglądałam pełnometrażowe produkcje z jej udziałem m.in. Pewnego razu w Rzymie.

forgetting sarah marshall walentynki 2018 film

Pierwszy miesiąc w Netflix za darmo

Jeżeli Cię zachęciłam i masz ochotę zobaczyć, któryś z filmów, nic prostszego! W NETFLIX obejrzysz je za darmo bo pierwszy miesiąc korzystania z serwisu jest bezpłatny. Po miesiącu Ty decydujesz (no dobra, Ty albo Twoja rodzina 😉 ) czy zostajesz w serwisie czy rezygnujesz. W serwisie jest sporo wartościowych bajek dla dzieci. Opowiem o kilku z nich niedługo 🙂

Netflix to też świetne seriale, dostępne pełnymi sezonami. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią (ja nie lubię 😉 ) czekać przez tydzień w napięciu do kolejnego odcinka.

W jaki sposób, i czy w ogóle, obchodzisz ze swoją drugą połową walentynki? Macie swój rytuał, a może nie ważne gdzie, ważne, że jesteście razem?

Ja w tym roku Walentynki spędzę kompletnie inaczej. Razem z Żółwikiem będziemy wtedy w Centrum Zdrowia Dziecka na oddziale Nefrologii…

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close