10 najchętniej czytanych wpisów w 2016 roku

Pamiętam, że nie tak dawno witałam nowy 2016 rok, a już pora go pożegnać. Czy to był dobry rok? No właśnie. Czy dla Ciebie to był dobry rok?

Mnie trudno to jednoznacznie określić. Na pewno dał mi wiele satysfakcji blogowej. Co mnie cieszy i napawa dumą.

Jednocześnie mam spore rozterki zawodowe. Zmiany organizacyjne na różnych szczeblach sprawiły, że ze specjalisty w tym, co robię stałam się pracownikiem niedocenionym. Czasami czuję ogromną frustrację, że tak nie wykorzystuje się mojego potencjału, tak podcina skrzydła. A czasami czuję pustkę.

Wróciłam do pracy we wrześniu 2015 kreatywna, zmotywowana. Dziś tą pasję i kreatywność przelewam na bloga. Skoro zawodowo jest tak, jak jest.

Dojrzewam jako Mama, wraz z dorastaniem moich synków. Dojrzewają też tematy tutaj. Mam wrażenie, że są mniej infantylnie.

Ale najważniejsze, że Ty tu jesteś! Bo to oznacza, że masz ochotę tu być, że jest ciekawie, miło. Nie wiem od jak dawna tu zaglądasz, jak często czytasz.

Z okazji nadchodzącego wielkimi krokami końca roku zapraszam Cię na:

Podsumowanie 2016 roku czyli 10 najchętniej czytanych wpisów na moim blogu


placki z jabłkiem

Pieczone placki z jabłkiem

Gdy szukałam pomysłu na lekkie i beztłuszczowe „racuchy” jabłkowe dla Fasolaków, do głowy mi nie przyszło, że ten przepis przypadnie do gustu także Czytelniczkom i Gościom bloga 🙂 Ten post ma 1,5 roku a wciąż jest odwiedzany. Miło mi <3


kiedy do diety dziecka wprowadzić cytrusy

Kiedy do diety dziecka wprowadzić cytrusy

Rozszerzanie diety dziecka to temat rzeka. Kontrowersyjny. Spędzający sen z powiek wielu rodziców. Pediatrzy swoje, dietetycy swoje, a teściowe jeszcze co innego 😉 Mnie zdarzyła się historia, która powinna być ostrzeżeniem, że nie ma się co spieszyć…


czy fotelik samochodowy ma termin waznosci

Czy fotelik samochodowy ma termin ważności?

Cieszę się i duma mnie rozpiera, że w podsumowaniu najchętniej czytanych tekstów w 2016 są aż 3 dotyczące tematyki bezpieczeństwa, prawidłowego przewożenia dzieci samochodem i wszystkie 3 są manifestem wspierania przeze mnie akcji Kocham Zapinam.

Tym bardziej cieszę się, że Jakub Paluch z Osiem Gwiazdek Łódź zgodził się na tą rozmowę.


osmiorniczki dla wczesniakow

Ośmiorniczki dla Wcześniaków

Akcja Ośmiorniczki dla Wcześniaków trafiła do Polski stosunkowo niedawno. Joannie udało się ją bardzo, bardzo nagłośnić, a nawet założyć Fundację Małych Serc. Idea mi bliska bo związana z wcześniactwem <3


5 zastosowan dla fotelika samochodowego

5 zastosowań fotelika samochodowego

Ten tekst jest odpowiedzią na bardzo dziwne sposoby wykorzystania fotelika samochodowego przez Mamy. Fotelik ma służyć nam przez pierwsze miesiące życia i rozwoju naszego Maleństwa. Warto korzystać z niego dobrze, zgodnie z przeznaczeniem.


mam kochanka hashimoto

Mam kochanka

O Hashimoto wiemy wciąż nie wiele. Najwięcej chyba mogą powiedzieć osoby, która z tą chorobą nie tylko żyją, ale się zmagają. Hashimoto to zmiany nastroju, nagła utrata bądź przybieranie na wadze, kłopoty trawienne, problemy z cerą czy włosami. Ja potraktowałam życie z Hashi, jak wybrednego, kapryśnego kochanka, z którym jestem związana już na zawsze. Na dobre i na złe.


inicjatywa logopeda krzyczy logopeda radzi

Logopeda krzyczy logopeda radzi

Akcja #logopedakrzyczy ma pomóc rodzicom w niepopełnianiu błędów i niepowielaniu nawyków, które w przyszłości mogą zaowocować nieprawidłowym rozwojem mowy czy wadami zgryzu.


jak bezpiecznie przewozic dziecko zima

Jak bezpiecznie przewozić dziecko zimą

Zima to szczególny czas. Kombinezony, kurtki, wiele warstw ubrań. Oto garść sposobów, jak w tym szczególnym okresie zapewnić dziecku bezpieczeństwo podczas jazdy i nie dopuścić, aby przemarzło podczas jazdy.


tiramisu dla ciezarnej i karmiacej

Mama też człowiek czyli tiramisu dla ciężarnej i karmiącej

Tiramisu to mój ulubiony deser <3 Szczęśliwie moja Mama opracowała przepis, dzięki któremu i w ciąży i karmiąc chłopaków piersią, mogłam nadal jeść tiramisu. Bez jajek. Bez alkoholu.


bledy pediatry

Wpadki i błędy pediatry – czy lekarz też człowiek

Pisząc ten tekst myślałam o naszych ostatnich perturbacjach z Żółwikiem. Nie spodziewałam się takiego odzewu. Zastanawia mnie, że z jednej strony tak wielu rodziców spotkało się z nietrafioną diagnozą, lenistwem bądź ignorancją, a lekarze pozostają bezkarni.

Czy jest coś, o czym chciałabyś u mnie przeczytać w nadchodzącym roku 2017?

Moje kanały social media

Zawsze będziesz na bieżąco.

Close